Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Numer śrubek obudowy filtra powietrza Golf IV / Octavia I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Numer śrubek obudowy filtra powietrza Golf IV / Octavia I

    SS, najwazniejsze ze podroz obyla sie bez przygod. U nas slonce prazy tylko wody (morza) brak. Udanego wypoczynku.

  • #2
    Numer śrubek obudowy filtra powietrza Golf IV / Octavia I

    Witam

    Poszukuję numeru takich śrubek dwóch Klik objeździłem motoryzacyjne i nie ma. W sklepie odpalił program i szukaliśmy i znalazło jedynie tą która trzyma całą obudowę filtra. Te dwie natomiast odkręca się w celu wymiany filtra powietrza.

    Komentarz


    • #3
      Może to to
      ]"]Link

      Komentarz


      • #4
        Ja mam ten sam problem, ale ze srubami do pokrywki filtra w o2. W serwisie powiedzieli, ze sa razem z pokrywka filtra gorna w komplecie.

        Komentarz


        • #5
          jacki64 a ta piątka wchodzi w tą 24 ? Jeśli tak to nie z obrazka na pewno nie to bo tamta śruba jest na krzyżaka.

          Komentarz


          • #6
            A nie wystarczy dobrać jakiś blachowkręt w sklepie metalowym, musi być oryginał ?

            Komentarz


            • #7
              Przeczytaj co napisałem, objezdziłem wszystkie sklepy, jeden mnie do drugiego wysyłał i tyle z tego..

              Komentarz


              • #8
                Przecież są sklepy nie tylko motoryzacyjne. W pierwszym lepszym markecie/sklepie z drobiazgami metalowymi można wybrać dowolne blachowkręty. Bez przesadyzmu, na pewno będą pasować, samochód to tylko przedmiot, a nie świętość której nie można profanować nie oryginalną śrubą wkręcaną w plastyk.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X